Hizmetlerimiz


HSA ARITMA, başta içme suyu arıtımı ve proses arıtımı olmak üzere çevre teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir.

PROJE ve MÜHENDİSLİK: Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, çevre teknolojileri alanında araştırma ve laboratuar deneylerinden dizayn ve projelendirme konularına kadar her kapsamda mühendislik hizmeti vermektedir. Firmamız vermiş olduğu proje ve mühendislik hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyacına ve çevresel amaca uygun çözümler sunmaktadır.

DANIŞMANLIK: HSA sunmuş olduğu danışmanlık hizmetleri ile müşterilerinin çevre yatırımlarının, akılcı, kalıcı ve verimli olmasını sağlamaktadır.

HSA, uygulamasını yapmış olduğu sistemleri teknoloji, işletme tekniği, saha koşulları, maliyet analizleri ve müşteri tercihini dikkate alarak tasarlanmaktadır. Çevre teknolojileri alanında kaliteli işçilik malzeme kullanımı ile uzun ömürlü ve ekonomik sistemler kurmaktadır.

HSA, kurmuş olduğu sistemler için işletme ve bakım talimatlarının hazırlanması, personel eğitimi, periyodik bakım, servis ve yedek parça temini gibi tüm satış sonrası hizmetleri vermektedir. Montajı yapılan sistemlerin periyodik bakımları bilgisayar programları ile takip edilerek müşteriye zamanında haber verilmekte ve konusunda eğitim almış, deneyimli teknik personel tarafından bu hizmetler gerçekleştirilmektedir.

1- SU ARITIMI: İçme ve kullanma amaçlı su arıtımı: Konutlar, Apartmanlar, Oteller, Hastaneler, Villalar, Turistik Tesisler, Laboratuarlar, Okullar, Spor Tesisleri, Diyaliz Merkezleri Toplu Konutlar, Çiftlikler, Oto Yıkama, Siteler, Çamaşırhaneler, Köy, Belde, Belediye ve Kentsel arıtım

2- PROSES SUYU HAZIRLAMA: Enerji Sektörü; Santraller, Buhar Kazanları, Akü Sanayi, Elektrik ve Elektronik Endüstrisi Çelik Endüstrisi, Alüminyum Sanayi, Beton ve Çimento Sanayi, Cam Sanayi, Textil Endüstrisi Deri Endüstrisi, Gıda Endüstrisi, Buz Fabrikaları Deterjan Sanayi, Kozmetik endüstrisi, Boya Mürekkep Endüstrisi, İlaç ve Kimya Endüstrisi

hizmetler-banner

Leave a Reply