Satış, teknik destek ve montaj hizmetimiz tüm Türkiye genelinde verilmektedir.

HSA Has Su Arıtma, su arıtma teknolojisi hizmetlerini başlıca 3 ana aşamada gerçekleştirmektedir.

1. İhtiyaca uygun su arıtma sisteminin belirlenmesine yardımcı olmak amacıyla “satış öncesi danışmanlık hizmeti sunuyoruz”. 

2. Su arıtma cihazının belirlenmesi ve sözleşmenin gerçekleşmesinden itibaren, sistemin montajının yapılıp devreye alınması aşamasını gerçekleştiriyoruz.

3. Su arıtma cihazının çalışma ömrü boyunca devam eden gözetim, periyodik bakım, servis ve danışmanlık hizmetlerini veriyoruz.

HSA Has Su Arıtma olarak servis hizmeti ve yedek parça bulundurma, satış sonrası maksimum hizmet verimliliğinin devamı öncelikli prensibimizdir. Tüketicileri doğrudan ilgilendiren bu hizmetlerin sürekliliği ve kalitesi beraberinde müşteri memnuniyetini getirmektedir.

HSA Has Su Arıtma kuruluşundan bu yana işletmeye aldığı “su arıtma tesislerinin” işletme ve bakımından sorumlu teknik personelleri ile bilgi alışverişine büyük özen göstererek periyodik bakım ve servis hizmeti vermektedir.

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz, Teklif İstek Formu‘nu doldurarak kurmak istediğiniz arıtma cihazı için bilgi alabilirsiniz.


Su arıtma teknik servisi Türkiye

Leave a Reply